Turkcell Müzik HD

Turkcell Müzik HD Mobil Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 4.2 MB
  • Version 1.3
  • Dil Türkçe
  • Firma Turkcell Teknoloji
3 milyondan fazla şarkıyı içeriğinde bulunduran ve Turkcell tarafından geliştirilmiş olan Turkcell Muzik HD uygulamasını Android işletim sistemine sahip telefonlarınız ile tablet bilgisayarlarınızda ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.
3 milyondan fazla şarkıyı içeriğinde bulunduran ve Turkcell tarafından geliştirilmiş olan Turkcell Muzik HD uygulamasını Android işletim sistemine sahip telefonlarınız ile tablet bilgisayarlarınızda ücretsiz olarak kullanabilir ve müzik dinlemenin sınırsız keyfine varabilirsiniz.
 
Turkcell Muzik HD uygulaması sayesinde dilediğiniz her yerden yerli, yabancı ve karışık şarkı seçenekleri ile radyo dinleyebilir, istediğiniz herhangi bir şarkıyı Turkcell müzik üzerinden satın alabilirsiniz. Dinleyip beğendiğiniz şarkıları ise uygulama sayesinde Facebook, Twitter gibi sosyal ağlarda arkadaşlarınız ile paylaşabilir veya e-posta ile gönderebilirsiniz. Uygulama da bulunan SoundHound eklentisi ile de hoşunuza giden ama ismini ve söyleyenini bilmediğiniz şarkıları kolayca tespit edebilirsiniz. 
 
Bütün bunların yanında sadece Android tabletler için geliştirilmiş olan paylaş özelliği sayesinde uygulama ile seçtiğiniz herhangi
bir müzik parçasını iki tablet arasında paylaşabilirsiniz. Bunu yapabilmeniz için carousel de şarkı görselini seçmeniz ve tabletleri uygulama açık iken sallamanız gerekmektedir. Bump teknolojisi denen bu yöntem ile tabletlerinizi salladığınızda uygulama sayesinde şarkı otomatik olarak diğer tablette çalmaya başlayacaktır. Bunun yanında akıllı arama özelliği ile de bulmak istediğiniz şarkıları sesli olarak arayabilirsiniz. Konuş çal ile de uygulama tarafından bulunan en yakın sonuçlar otomatik bir şekilde tabletinizde çalmaya başlayacaktır. Ayrıca Turkcell Muzik uygulamasının en yeni özelliği olan equilazer özelliği de seslerin kendinize göre filtrelenmesini sağlamaktadır.
Turkcell Müzik HD indir